Duo Catarsis

Parimad retrohitid Sinu peole

Aastast 2003 tegutsev "Duo Catarsis" mängib 70-90-te aastate pop-rock ja tantsuhitte, mida võib lühidalt kokku võtta sõnaga RETRO

Kui sulle meeldivad Chris Rea, Sting, Smokie, Gary Moore, Santana, Boney-M, Modern Talking, Ricci e Poveri, Dire Straits, Status Quo, Toto Cutugno, FR David ja teised sarnased artistid, on Duo Catarsis just Sinu jaoks. 

Laulame peamiselt itaalia, prantsuse, eesti ning inglise keeles, soovi korral ka vene repertuaar

Lisaks mängime taustaks või meeleoluks / vastuvõttudele sobiliku pehmet jazzi ja bossa-novat, instrumentaalmuusikat ning stiiliga harmoneeruvat omaloomingut .

Meil on pikaajalised kogemused pulmade, firmapidude ja stiilipidudega ja teeme koostööd paljude tuntud õhtujuhtide ning varietee/tantsutruppidega.

Mille poolest me erineme ?
Me ei kasuta fonogramme, "isemängija rütme" või eellindistatud taustu. Me ei tule kohale CD, mälupulga või sülearvutiga. Mängime otse, kõik mis mee teeme on reaalajas ning seeläbi ka muudetav. Oleme päris palju mänginud näiteks koos "üllatusesinejatega" ja kuna mängime otse, saame tempo ja helistiku teha just temale sobilikuks ja mängida koos temaga.
Me ei ole kinni ka mingites lugudelistides või järjestuses nagu paljud fonogrammibändid ja seetõttu obn iga meie õhtu erinev, sest valime lood justnimelt vasta ürituse publikut ja meeleolu arvestades.

Me tuleme kohale oma korraliku heli ning valgustehinkaga ja loome Sinu üritusele mõnusa meeleolu ja õhustiku.

Tavapäraselt esineme me 4 tundi kolmes osas.
Esimene blokk 60 minutit muusikat, siis 15 minutit pausi, teine blokk samuti 60 minutit muusikat, siis 15 minutit paus ja viimane blokk 90 minutit muusikat.
Loomulikult saab seda kõike vastavalt ürituse iseloomule ja vajadusele muuta.


Rõõmsate kohtumisteni

Koosseis:

Tommy - klahvpillid, vokaal, rütmimasin, bassimasin, sämpler ja midi programming
Vlad - kitarr, vokaal, midi programming, seaded